O NÁS

 V názvu naší chovné stanice nehledejte nic exotického.         Jana, Pavel, Nela a Ladislav - má rodina.

Psi nás provází celým životem, Vždy byl PES členem naší rodiny, sdílel s námi všechny prostory a trávil s námi veškerý čas.

V roce 2017 jsme si pořídili štěně krátkosrsté kolie - tricolor fenku Bugatti Dvůr Bažantnice - Bugí. Narodila se v chovné stanici Dvůr Bažantnice v Příbrazi u paní Blanky Špulákové . Štěňátka tu měla ty nejlepší podmínky pro bezchybný start do života. Paní Blanka je opravdu TOP chovatelka!

O dva roky později přibyla do naší smečky polosestra Bugí zlatá fenka Antoinetta z Modrého království - Tonička. Tonička byla odchována u manželů Glaserových v Doubku se vzornou péčí a  s láskou. I v tomto případě jsme měli štěstí na chovnou stanici. Jsme stále v kontaktu. Při setkání s nimi Toničky radost nebere konce.

I my bychom chtěli štěňátkům, která se u nás narodí dát to nejlepší, aby si noví majitelé od nás odvezli " vymazlené" , dobře živené a spokojené psí batole.

Cílem naší chovné stanice je odchov zdravých štěňat a zachování standardu plemene " Krátkosrstá kolie". A že naše feny nemají mnoho výstavních úspěchů není proto, že by nebyly dostatečně krásné nebo schopné se předvést, ale proto, že účasti na výstavách pro nás nejsou prioritou.

Preferujeme rekreační sportovní vyžití. Věnujeme se hoopers, OB, NW. Baví nás to a holky nadšeně spolupracují.